Vážená kávaVážená káva

Není nad čerstvě umletou kávu. V naší cukrárně nabízíme tyto druhy.

Brasil Santos

Pro své obzvláště vhodné podmínky pro pěstování kávy je Brazílie právem nazývána královnou kávového trhu. V provincii Fazendas je pěstována nejkvalitnější arabica Café Santos. Svoje jméno dostala po přístavu Santos kde jsou pytle zelené kávy naloženy a rozváženy do celého světa. Díky sametové chuti s jemným nádechem čokolády je ideální ranní kávou.

Colombia Excelso

Kolumbijská káva patří mezi čisté odrůdové kávy, které se prodávají pod tímto označením po celém světě. Káva se pěstuje na svazích andských hor ve třech pásmech. Díky rozdílnosti klimatu se dá káva sklízet téměř po celý rok, protože plody kávovníku dozrávají v různou dobu. Kolumbijská káva má jedno z nejsilnějších aroma, zrno je jemné a uhlazené. Káva ovocně vonící s velmi bohatou, smetanovou chutí, decentní kyselostí a s harmonickým dozníváním na patře. Bezkofeinová verze oblíbené odrůdy káv z Kolumbie.

Colombia Huila Supremo

Kolumbijská káva patří mezi čisté odrůdové kávy, které se prodávají pod tímto označením po celém světě. Káva se pěstuje na svazích andských hor ve třech pásmech. Díky rozdílnosti klimatu se dá káva sklízet téměř po celý rok, protože plody kávovníku dozrávají v různou dobu. Kolumbijská káva má jedno z nejsilnějších aroma, zrno je jemné a uhlazené. Káva ovocně vonící s velmi bohatou smetanovou chutí, decentní kyselostí a s harmonickým dozníváním na patře.

Mexico Maragogipe

Káva pěstovaná v deštném pralese ve vysokých polohách, káva se vyznačuje zrnem gigantických rozměrů. Káva delikátní jemné chuti.

La dolce vita coffee

Připravili jsme pro Vás originální směs namíchanou speciálně pro naší cukrárnu La dolce vita. Káva se skládá ze směsi a Robusty 35% a Arabiky 65%. (Brasil santos 30%, Tanzanie 20%, Indie 15%). Káva se vyznačuje silným aroma, díky brazilské Arabice má káva nasládlou chuť s příchutí čokolády. Káva s Tanzánie nechává dlouho jemnou chuť na patře a Robusta dodává kávě výraz a sílu.